Тактика інформаційної війни. Частина 2

Маючи один і той самий факт, можемо подати його під вкрай різними ракурсами, щоб отримати діаметрально різну соціальну реакцію:

1. Середній рівень безробіття в Україні сягає понад десяти відсотків — доволі нейтрально, правда ж?
2. В Україні на 15 відсотків менше безробітних, ніж у Італії і на 20 — ніж у Греції. Ця частина неабияк вселяє оптимізм, у нас же все навіть краще, ніж у Італії, в яку чомусь так рвуться заробітчани.
3. Рівень безробіття в Україні порівняно з 2008 роком зріс у 5 разів. А отепер не настільки круто, де ж наш 2008? А краще — 1930, коли в СССР офіційно не було жодного безробітного.
4. Україна продовжує входити в топ-50 країн з найнижчим рівнем безробіття. Що ж, це теж непогано. Ситуація, як не крути, хороша.
5. Рівень безробіття у окупованому Криму через рік після анексії втричі більший за аналогічний показник в Україні. Ну що тут можна сказати — Слава Україні, Намкриш і так далі.
5. Середня зарплата в Україні вдвічі менша, ніж допомога безробітним у ЄС. А тут все взагалі дуже сумно виходить. У країні жах, на зарплату не прожити, всюди ад, Ізраїль, в роялі тихо плавають шпроти.

А насправді у кожному з цих пунктів написано правдиву інформацію, яка, проте, подається окремо від решти даних. Я це от до чого — думайте, будь ласка, головою, а не новинами.

П.С. Щось мені підказує, що кількість працездатних безробітних людей приблизно дорівнює кількості працевлаштованих людей пенсійного віку. Але це я просто так кажу, без підтексту.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте